Image

Isparta - Burdur Gezisi / 27-28 Temmuz

Isparta & Burdur

Image

------------------------------------------------------

SÜMED'liler, 27-28 Temmuz'da  Isparta - Burdur'a gdiyoruz!...

Gelin mis kokulu lavanta tarlalarını, beyaz kumsalları ve mavinin eşsiz tonlarını ve Antik Kent Sagalasos'un keyfini birlikte yaşayalım.

Son kayıt tarihi 24 Haziran, Cuma. Kayıt için acele edin.

Gezi minimum 25 katılımcı olması durumunda gerçekleşecektir.

Program detaylarını aşağıda bulabilirsiniz, daha fazlası ve sorularınız için sumed@sumed.org.tr'den bizimle iletişime geçebilirsiniz.

------------------------------------------------------

1.Gün  YAZILI KANYON - ISPARTA - KEÇİBORLU - KUYUCAK KÖYÜ - LAVANTA BAHÇELERİ –

Grubun belirlediği noktadan hareket ile Jolly Tur’un konforlu otobüs ve otobüs içi zengin ikramları eşliğinde, Bilecik Afyon üzerinden Sonra Sütçüler Mevkii üzerinden hareketle Göksu Nehri kenarında öğlen yemeğini almak için güzel bir restorana ulaşıyoruz. Öğlen yemeğimiz sonrasında Yazılı Kanyon’a ulaşıyoruz.  Hierapolis’te (Pamukkale) köle olarak dünyaya gelen ”Hür İnsan” şiiri ile bilinen önemli bir filozof olarak hayatını yitiren Epiktetos’un yazdığı şiiri okuyup, Antalya Perge üzerinden hareketle Isparta’nın Yalvaç ilçesine ulaşan St. Pavlus’un kullandığı yolu görüp kanyon içerinde su sesi eşliğinde yürüyüşlerimizi yapıyoruz güller diyarı Isparta’ya ulaşıyoruz. Dünya üzerinde önemli bir gül üretim merkezi olarak kabul edilen Isparta’da ilk ziyaret noktamız Keçiborlu ilçesinde bulunan lavanta bahçeleri ile meşhur Kuyucak Köyü. Lavanta tarlaları denilince akla ilk gelen yer Fransa’nın Provans bölgesidir, fakat Kuyucak Köyü Provans’ın tahtına ortak olmuş durumdadır. Köy içerisinde yapacağımız yürüyüşle lavanta bahçelerinde uzunca fotoğraf molaları vererek gezimize devam ediyoruz. Bu güzel gezinin ardından lavanta bahçelerinden ayrılıp otelimize yerleşiyoruz.  Akşam yemeğimiz ve konaklama otelimizde.

Konaklama:

2.Gün: SAGALASSOS ANTİK KENTİ – SALDA GÖLÜ

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında Isparta şehir merkezinden ayrılıp Burdur’un Ağlasun ilçesine ulaşıyoruz. Batı Torosların eteklerinde 1700 metre rakımlı, Anadolu’daki en yükseğe kurulmuş antik kent olan Sagalassos Antik Kentini ziyaret ediyoruz. 9000 kişilik tiyatrosu, kişiye özel antik kütüphanesi, Helenistik çeşme yapısı, Kahramanlık Anıtı (Heron), Agora Alanları, hamam kalıntıları, Odeon ve restorasyonuyla tüm dünyada ses getiren Antoninler Çeşmesi Antik Kent gezimizde göreceğimiz yapılardan bazıları olacak. Sonrasında Toroslardan aşağıya doğru inip Isparta il merkezi üzerinden ilerleyerek bir dönemler sayfiye merkezi olarak bilinen Eğirdir’e ulaşıyoruz. Buradaki bir restoranda alacağımız öğlen yemeği sonrasında Panoramik olarak göreceğimiz Yeşilova ilçesi “Türkiye’nin Maldivleri” olarak da anılan turizm dünyasının yeni gözdesi Salda Gölü’ne doğru yol alıyoruz. Türkiye’nin en derin tatlı su gölü olarak bilinen Salda Gölü’nde vereceğimiz serbest zamanda yapacağımız yürüyüşlerle ziyaretimize devam ediyoruz. Salda Gölü gezimizin sonrasında İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimizi bir sonraki turlarımızda görüşmek üzere aldığımız noktalarda bırakıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

>Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

>Otelde Açık Büfe veya Set Menü 1 Sabah Kahvaltısı

>Otelde Açık Büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği

>Lüks Otobüslerle Ulaşım

>Jolly Tur Otobüs İçi İkramları

>Tüm çevre gezileri

>Rehberlik hizmetleri

>Jolly Tur Güvencesi

>1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

>Otelde Yapılan Özel Harcamalar

>Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

>Öğle Yemeği

>Müzekart

>Özel İşletme ve Belediyelere Bağlı İşletmelerin Giriş Ücretleri

>Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Çocuk
Public

Remaining :6

Çocuklara özel fiyat.
₺ 530.00
SÜMED Üyesi - (Çift kişilik odada kişi başı konaklama)
Members Only

Remaining :15

SÜMED üyeleri ve beraberindeki +1 misafirlerine özel fiyattır.
₺ 600.00
SÜMED Üyesi Olmayanlar - (Çift kişilik odada kişi başı konaklama)
Public

Remaining :8

SÜMED üyesi olmayanlara özel fiyat
₺ 650.00
SÜMED Üyesi - (Tek kişilik konaklama)
Members Only

Remaining :10

SÜMED üyelerine özel fiyat.
₺ 710.00
SÜMED Üyesi Olmayanlar - (Tek kişilik konaklama)
Public

Remaining :10

SÜMED üyesi olmayanlara özel fiyat
₺ 760.00
Isparta - Burdur Gezisi  / 27-28 Temmuz Address Isparta & Burdur Get Directions
Saturday, July 27, 2019 07:30

7 Participants

Loading